Діагностика електромережі, пошук несправностей
Професійна діагностика електромережі проводиться за допомогою спеціального пристрою. Майстер візуально оглядує та перевіряє заземлення, продзвінює кабель. У випадках, якщо прокладання елекропроводки старє, то є велика вирогідність виникнення прихованих пошкоджень.
Замовити діагностику
Аварійний електрик
В будинку аварійна ситуація: немає світла, не працюють розетки, тремтяче світло в лампах, оголена проводка, неполадки в електричній мережі, немає напруги чи нестабільна напруга, іскристий вимикач або розетка, запах палаючого пластику або гуми, автомати у квартирі, що постійно спрацьовують, – необхідно терміново звернутися до кваліфікованого електрика.
Викликати електрика терміново
Нова електрична розводка
Перед початком монтажу нової проводки визначтеся зі схемою підключення електропроводки, а наш майстер прорахує, скільки знадобиться витратних матеріалів
Замовити майстра
Монтаж розеток
Необхідно встановити нову розетку, у старої розетки іскріння, коротке замикання, відсутність струму або є необхідність встановлення нової розетки, вбудованої або накладної, при заміни проводки.
Замовити монтаж

Монтаж, ремонт вимикачів

 

Встановлення вимикача світла
Встановлення вимикачів світла: дистанційних, прохідних, діммерних, сенсорних складається з наступних етапів:

відключення електроживлення;
підготовка місця для установки вимикача;
підключення та фіксація;
установка декоративної кришки;
відновлення електроживлення.

Замовити встановлення вимикача
Автомати-в-електрощиті
Послідовність монтажу автоматів у електрощитку: вимкнення електричної енергії; підготовка щитка; встановлення автомата на рейку, закріплення іксатором; зачищення провідників; з'єднання дротів; перевірка надійності з'єднань; подача енергії та перевірка працездатності автомата.
Викликати електрика
ABOUT

ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Електрик Київ — Насамперед якість та професіоналізм

У кожну сучасну споруду проведено електрику. Наявність електрики забезпечує комфорт та затишок життя людей. Якщо у Вас виникли проблеми з подачею електрики або Вам необхідно підключити якісь побутові прилади, необхідно запросити на будинок електрика.

Електропроводка у приміщенні насамперед має бути безпечною, а безпечною вона може бути лише у разі бездоганного електромонтажу.

Наш сервіс надає послуги електрика з 2010 року. Ми гарантуємо якість виконуваних робіт: установку генераторів, ПЗВ, автоматів, реле напруги, розеток, вимикачів, заміну електропроводки. Все буде виконано якісно та надійно.

  • Професійний штат майстрів
  • Ввічливі та порядні електрики
  • Гарантійні зобов'язання
  • Доступна вартість послуг

ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ ВАС

Наші послуги електрика у Києві

Приватний електрик Київ

Якщо Вам потрібен електрик у м. Київ на будинок для здійснення установки електрообладнання або вирішити питання з проблемами у наявних електричних приладах та комунікаціях, пропонуємо вам послуги. Як приватний електрик у Киеві, ми дорожимо своєю репутацією і тому всі наші роботи виконані максимально якісно та надійно.
Подробнее

Виклик електрика у Києві від MasterCity

Раптом, якщо Ви не знаєте, як викликати електрика, то це можна зробити дуже легко. Ви залишаєте заяву на сайті або звертаєтесь за номером телефону. Ми передзвоними Вам, щоб детально проконсультувати, майстер приїде за вказаною адресою у встановлений час. Фахівці можуть виїхати за викликом протягом 40 хвилин, якщо потрібна термінова аварійна допомога електрика.

Звертаючись до нас, ви отримуєте: безплатний виклик фахівця додому, попередній розрахунок вартості робіт;

доступні ціни в Києві на всі види послуг;

можливість залишити заявку на виклик майстра на сайті або по телефону;

виконання робіт будь-якої складності;

гарантії якості наданих послуг;

індивідуальний підхід до кожного замовника.

Подробнее

Послуги електрика у Києві

Робота електрика у Київі вдома полягає у проведенні діагностики та ремонту існуючих несправностей в електромережі будинку, електроприладів, електромонтажних робіт, таких як заміна проводки у квартирі.

Викликати електрика Київ, послуги з електрики: Електрика під ключ, заміна електропроводки у квартирі, перенесення розеток, вимикачів, електричного щита.

Подробнее

Скільки коштує викликати електрика у Киеві

Багато клієнтів запитують: яка ціна послуги виклику електрика додому?

Ціна залежить від того, який рівень складності роботи та яка вартість необхідних матеріалів для робіт. Якщо виклик електрика відноситься до категорії терміновий, то вартість буде вищою. Ремонт, пов’язаний з електрикою, може мати різну ціну. Ціна обговорюється наперед.

HOW?

ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ЕЛЕКТРИКА

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Точний опис ситуації, що відбулася, має вирішальне значення для досягнення високих результатів при виконанні електромонтажних робіт.

dopomoga-elektrika
01

Кол-центр / Оператори

Зателефонуйте, дізнайтесь вартість послуг та замовте послуги майстра на зручний час

02

Електрик

У вас залишилися питання після спілкування з оператором? Майстер сам передзвонить вам. Відмінна можливість отримати безкоштовну професійну консультацію по телефону..

03

Відділ з якості обслуговування

Вам передзвонять для оцінки роботи майстра. Замовлення вважається виконаним, коли ви кажете: Дякую! Все відмінно! 

ЕЛЕКТРИК ДОДОМУ У КИЄВІ

Свою роботу виконуємо за допомогою сучасного інструменту, а також витратних матеріалів. Це дає можливість виконувати свою роботу з високою якістю.

Замовте у нас послуги майстра, та отримайте безкоштовну консультацію

Аварійний виклик електрика 

Дуже потрібний зараз аварійний виклик електрика. Ця ситуація можлива тоді, коли виникає неполадка в електрообладнанні, що призводить до повного відключення електроенергії в приміщенні. Аварійний виклик електрика додому поверне електрику до Вашої оселі.

ПРО ЩО КАЖУТЬ НАШІ КЛІЄНТИ

Відгуки наших клієнтів

«MasterCity це професіонали своєї справи! Не вперше звертаюся до цього сервісу. Робота побудована на найвищому рівні. Починаючи від розмови з оператором, завжди коректно проконсультують та розкажуть за розцінками. Завжди попереджають про прихід майстрів. Після проведення робіт завжди передзвонюють для оцінки роботи майстра. Тут контролюють роботу електриків та сантехніків. Майстри професіонали. У цьому сервісі вам ніколи не нагрубіють. Завжди залишаюся задоволеною після співпраці з цим сервісом. Рекомендую всім!!!»

 

— Натали

“Я просто хотела поблагодарить всю команду «МasterСity». Спасибо, что всегда выручаете. Для меня много значит, иметь возможность, в любое время обратиться к мастерам-профессионалам. Знаю что вы, как всегда, с улыбкой решите любую проблему в моей квартире и офисе. Сантехники и электрики в этом сервисе творят волшебство, рекомендую своим друзьям и знакомым.”

 

 

— Елена

«Открыл для себя  эту фирму и теперь не представляю как раньше справлялся без вашей помощи. Спасибо что выручаете. Толковые электрики и сантехники сервиса всегда приходят вовремя. Нужный сервис!»

— Валерий

МИ ФАХІВЦІ

НАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ

10+Роки досвіду
120+Професійних майстрів
150+Замовлень на день
940+Задоволених клієнтів

ПРОФЕСІЙНІ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми ремонтуємо електрику і Ваш настрій

Електромонтажні роботи Київ
Якщо виникає потреба, то ми проводемо електромонтажні роботи різної складності.

Електромонтажні роботи можуть входити в комплекс будівельних робіт, що виконуються в момент будівництва нових споруд, або під час реконструкції та поліпшення готових будівель різного призначення, де планується монтаж електричних мереж та обладнання.

Електрик на будинок — є запорукою успішної роботи електрообладнання та електромережі у Вашому будинку.

Короткий список послуг електрика

1.Демонтаж або заміна стрих щитових та електропроводки;

2. Заміна розеток, ремонт розеток, встановлення нових розеток, заміна старих вимикачів, встановлення нових вимикачів;

3. Заміна радянських пробок у щитових на сучасні безпечні автоматичні вимикачі;

4. Будь-які електромонтажні роботи;

5. Підключення електрообладнання;

6. Монтаж окремих ліній живлення електроприладів.Викликати електрика простіше простого, просто зателефонуйте нам

90%

Позитивних відгуків

95%

Клієнтам сподобалася якість наших послуг

85%

Клієнти, які звертаються до нас ще